Art de Beauté

Nicole gaat ons team verlaten

Nicole gaat ons team verlaten

Nicole is in blijde vanwachting van haar/hun eerste kleine wondertje en heeft besloten om straks haar tijd optimaal te kunnen benutten en te kunnen genieten van al dit moois wat komen gaat ons team te verlaten. Heel jammer vinden wij dat maar we snappen haar keuze volkomen! Nicole bedankt voor de super fijne samenwerking en gezelligheid.

We gaan je in ons team missen en wensen je een hele voorspoedige zwangerschap

 

 

 

 

ontvang jij ook graag de Gratis mascara?

ontvang jij ook graag de Gratis mascara? wil jij ook graag een mooie gave schone huid met een frisse glow? Die even lekker aangezet wordt tot celvernieuwing, heerlijk fris aanvoelt en nog eens een anti-aging boost ondergaat door de toevoegin…

Stel direct uw vraag  • Volg ons op:
  • Art de Beauté op Facebook
  • Art de Beauté op Twitter