Art de Beauté

Kom jij ons team versterken?

Kom jij ons team versterken?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ben jij die enthousiaste nagelstyliste/pedicure met wellicht ook nog ervaring of interesse in de schoonheids branche?

Ben jij representatief, leergierig en heb jij geen 9-5 mentaliteit? Ben je zowel overdag als in de avonduren/zaterdagen inzetbaar? Wil je werken in een gezellig en leuk team? Neem dan contact op met Lisette (info@art-de-beaute.nl) of 0642450378 dan kunnen we samen eens kijken naar de mogelijkheden....

 

Wie weet tot gauw

Lisette, Anke, Nicole & Anne

 

Door drukte zijn we helaas genoodzaakt een klantenstop voor nagelstyling en pedicure behandelingen in te voeren. 

 

 
  

acties en nieuwe producten...

acties en nieuwe producten... Ontvang nu een GRATIS Lip brush bij een lipstickLOOkX LipstickHoog gepigmenteerde lipstick met alle voordelen van een lippenbalsem. LOOkX Lipsticks zijn optimaal dekkend en longlasting zonder een droo…

Stel direct uw vraag  • Volg ons op:
  • Art de Beauté op Facebook
  • Art de Beauté op Twitter